NOVINKY - Vinotéka U Kapličky

Přejít na obsah
11/2021 ...
 
Svatomartinská vína 2021
Svátek svatého Martina a s ním také Svatomartinská vína a husičky. Husičku vám nabídnout neumíme, ale Svatomartinských vín máme celou kolekci. Podívejte se, jak jednotlivá vína popisuje sám jejich autor Bronislav Vajbar.  Zbyteček vín ještě můžete koupit přes náš e-shop na https://www.vinarstvivajbar.cz/svatomartinske , ale nezoufejte, když už nebudou. Najdete je v každé dobré vinotéce! Tedy i v té naší 😊
 
11/2020 ...
 
Svatomartinská vína 2020
Dlouho a s napětím očekávaný den svátku mladých vín je tady. Naše krásná, mladá, svěží a aromatická vína se v rekordním počtu rozběhla za vámi. Věříme, že vám udělají radost a zpříjemní dnešní divnou dobu.  
V naší  nabídce máme k dispozici všech sedm druhů vín, které letos
 
www.vinarstvivajbar.cz  dodává na trh.

Video: povídání o Svatomartinském víně
09/2020 ...

Burčák 2020
 
Počínaje měsícem září startuje letošní burčáková sezona, která poběží až do začátku října. Naši zákazníci tak mají možnost seznámit se postupně s burčákem ze všech odrůd hroznů, které se postupně z vinohradů  sklízí.

Jako každý rok nabízíme jak bílý, tak i červený burčák, který je zavážen dvakrát  týdně přímo od vinaře, v našem případě z Vinařství Vajbar.
Díky tomu, že máme závoz čerstvého burčáku dvakrát týdně a  také díky velké péči, kterou věnujeme při přípravě burčáku u nás mají zákazníci jistotu, že se na jejich stůl dostane pokaždé burčák v nejvyšší možné kvalitě.

Za každou skleničkou tohoto lahodného nápoje plného přírody, zdraví, sluníčka a vitamínů se skrývá spousty práce lidí na vinohradech a ve vinařství, skladníků, řidičů a prodavačů, prostě všech těch,  díky jejichž poctivé práci a lásce k ní máme možnost tady u nás v našem regionu vychutnat si u svého stolu tento úžasný nápoj.

Stejně jako v minulém roce se nám podařilo udržet cenu 90,- Kč za L .
A protože chceme, aby si každý zákazník odnesl domu to nejlepší,  tak každému  před nákupem burčáku nabízíme malou ochutnávku v rámci které se naši zákazníci mohou seznámit s kvalitou nabízeného zboží.

Tak na zdraví přátelé a zastavte se u nás na košt….
06/2020 ...
Pultové degustace 2020
Oblíbené pultové degustace vína, které každoročně pořádáme ve spolupráci s Vinařstvím Vajbar  jsou zpět. Každý čtvrtek můžete v naší vinotéce ochutnat víno, které se  aktuálně zavádí na trh. Postupně tak naši zákazníci mohou přechutnat a  seznámit se s kompletním sortimentem Vinařství Vajbar pro rok 2020. Dále je možno víno rovnou zakoupit za sklepní cenu, kterou Vám garantujeme v rámci prémiového zastoupení Vinařství Vajbar.

Tak na zdraví a zastavte se u nás!
04/2020 ...
Vážení zákazníci,
naše prémiová vinotéka jede dál!
 
Jsme tady pro Vás i v této nelehké době, naše vinotéka je otevřená každý den od 11:00 do 16:30 hod.
Nabízíme kompletní sortiment vín z Vinařství Vajbar  Zaječí (www.vinarstvivajbar.cz) za sklepní ceny.
Momentálně slaví velký úspěch naše stáčené víno v 5 a 3 L BAG IN BOXECH, které nejenže skvěle chutná, ale je i prakticky balené.
Zastavte se u nás pro víno a nebo něco dobrého na mlsný jazýček J
09/2019 ...
Zdravíme všechny příznivce a milovníky dobrého vína.
Nyní dorazil ČERSTVÝ BURČÁK z Vinařství Vajbar - červený z FRANKOVKY a bílý z odrůdy CHARDONAY - Morava 1/L 85,- Kč.
Dále máme v nabídce kompletní sortiment Vinařství Vajbar jak láhvového, tak i stáčeného vína.
U nás však zakoupíte nejen víno, ale i něco ostřejšího, například slivovičky a medovinky z rodinného lihovaru Karfíkův Dvůr, ale i něco sladšího v podobě značkových čokolád. V naší nabídce máme i delikatesní španělské paštiky, různé druhy sušenek a chlebíčků, zázvorové bonbony a mnoho dalšího...

Zastavte se u nás, budeme se těšit a rádi poradíme s výběrem toho správného vína.
02/2019 ...
V rámci spolupráce s Vinařství Vajbar Zaječí jsme se zúčastnili degustace nových vín z vinařství, ročník 2018. Těšit se tak můžete na novou řadu vín s označením Pálava a plno dalších zajímavých novinek. Tento ročník se vydařil a již brzy bude k zakoupení v naší vinotéce.
Návrat na obsah